Wakacje z partnerem lub z kumpelą?

Wakacje z partnerem czy z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa lub Twoi zbzikowani oraz śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć atuty oraz niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – zalety
Jeżeli wakacje są na plaży, na kempingu bądź analogicznych okolicznościach – wiele ludzi śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć niesamowite przygody. Jest tak dużo ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, że macie takie same zainteresowania jakimś zagadnieniem. To też całe bezlik idealnego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – pozytywy
Dosadnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednakże w pewnych sytuacjach niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco oczywiste np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o bez zarzutu gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Ostatecznie jednakże przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.